Máte dotaz? Zavolejte +420 776 312 836
Královská pošta

Královská pošta

2022-11-14

Dopis od královny Alžběty II.

V únoru tohoto roku jsme na našich kurzech angličtiny zadali studentům všeho věku (6 - 60 let) úkol pro náš společný projet - Dopis královně Alžbětě II. Žáci prvního stupně kreslili obrázky, ostatní psali svůj osobní dopis na libovolné téma. Z každého dopisu jsme vyňali nejzajímavější dotazy a společný dopis s mnoha obrázky odletěl směr Londýn - Buckingham Palace. Mnozí nevěřili, že dopis opravdu odešel královně a už vůbec nikdo ani nepomyslel, že by královský dvůr odpověděl, i když jsem si to moc přáli. Měli jsem ale dobrý pocit z projektu a žáci se tímto způsobem více dozvěděli o britské královské rodině.

Královská pošta

Čas běžel a na dopis a projekt už se téměř zapomnělo. 27. května se však v naší poštovní schránce objevil dopis odeslaný britskou královskou poštou. Přes nepřeberné množství každodenní pošty, kterou královská rodina obdrží, se náš dopis zalíbil natolik, že nám přišla odpověď. V dopise se píše, že královské Veličenstvo je potěšeno a velmi si váží našich přání a především obrázků od dětí.

Ještě jednou bych ráda poděkovala všem, kteří se na tomto projektu podíleli a věřím, že i oni si budou naši korespondenci s panovnicí Alžbětou II. dlouho pamatovat.

 

Jana


Copyright © Lekceaj.cz 2023. All right reserved.
Ke správnému fungování využíváme cookies. Používáním webu s jejich používáním souhlasíte.